Нагородження "20 днів у Маріуполі" таки додадуть до скороченої телеверсії "Оскара" - ЗМІ

Американська кіноакадемія планує додати до скороченої міжнародної телеверсії "Оскара" фрагмент із нагородженням фільму "20 днів у Маріуполі" після обурення в Україні. Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на  видання Deadline Hollywood, що спеціалізується на висвітленні індустрії розваг, з посиланням на джерела.

Зазначається, що оновлену версію отримають ліцензіати "Оскара" по всьому світу, а не лише український мовник "Суспільне".

Видання зазначає, що створення 90-хвилинної скороченої телеверсії завжди передбачало, що деякі фрагменти з тригодинної трансляції церемонії нагородження доведеться вирізати. Зазвичай до скороченої версії потрапляє приблизно 12-15 із 23 номінацій.

Проте Deadline погодився, що було досить сумнівно відмовлятися від показу номінації з найкращим документальним повнометражним фільмом, враховуючи, що всі п’ять номінантів у цій категорії стосувалися міжнародних тем, а тому цілком можна було передбачити, що міжнародна авдиторія захоче дізнатися переможця.

Щобільше, додає видання, фільм "20 днів у Маріуполі", в якому розповідається про облогу українського портового міста та знищення мирних жителів російськими військами, був відомим фаворитом на перемогу — це також повинно було б переконати продюсерів включити категорію до скороченої телеверсії.

Водночас Deadline не бачить ознак того, що частину з нагородженням за «Найкращий повнометражний документальний фільм» вилучили з політичних причин.

Нагадаємо, нагородження "20 днів у Маріуполі" вирізали з міжнародної телеверсії "Оскара". 

Як повідомлялося, фільм "20 днів у Маріуполі"  отримав кінопремію "Оскар" як Найкращий документальний фільм. 

Статті

Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Світ
07.05.2024
09:09

«Війну на виснаження Росії не виграти». Російські ЗМІ про Україну

"Британці справді пишаються, що задають певні тренди в українській кризі, скеровують Україну на антиросійський шлях, утримуючи її на ньому, і залишаються лідерами у фінансуванні Києва разом зі США та ФРН.
Всі статті