Екс-главу прокуратури Миколаєва звинуватили у держзраді за співпрацю з росіянами

Колишнього керівника Миколаївської окружної прокуратури звинувачують у державній зраді. Про це 9 вересня повідомляє прес-служба СБУ.

Співробітники Служби безпеки України завершили досудове розслідування, в рамках якого встановили, що чоловік передавав окупантам інформацію про результати обстрілу, а також паролі на блокпостах. Причому з окупантами він співпрацював із власної ініціативи.

Також екс-глава прокуратури використав власні повноваження для збирання інформації військового та оперативно-службового характеру. Крім оперативної обстановки в регіоні, результатів обстрілів та паролів він також передавав рашистам інформацію про полонених російських солдатів.

Для конспірації екс-глава прокуратури діяв через посередника. Наразі обвинувальний акт щодо чоловіка направили до суду. Санкція частини 2 статті 111 КК України (державна зрада, вчинена за умов воєнного стану) передбачає покарання у вигляді 15 років або довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Івано-Франківську судитимуть групу шпигунів, які передавали окупантам дані про військові об'єкти.

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті