Віце-прем'єр Канади Христя Фріланд може стати наступним генсеком НАТО - ЗМІ

Віце-прем'єр-міністр Канади Христя Фріланд может стати наступним генеральним секретарем НАТО. Про це повідомляє New Yorke Times.

За словами американських чиновників, близьких до американських офіційних осіб, у зв’язку з тим, що повноваження нинішнього голови НАТО Єнса Столтенберга закінчуються восени наступного року, між союзниками почалася серйозна боротьба за те, хто його замінить, і бойові лінії в цьому змаганні вже починають формуватися.

У Вашингтоні, за даними джерел видання, з’явився один головний кандидат: 54-річна Христя Фріланд, канадсько-український віце-прем’єр-міністр і міністр фінансів Канади.

Христя Фріланд, колишня журналістка (заміжня за репортером The New York Times), також була міністром закордонних справ Канади. Її переваги значні: вона володіє англійською, французькою, італійською, українською та російською мовами.

Щодо інших кандидатів на посаду генсека НАТО наразі інформація відсутня.

Як повідомлялося раніше, генсек НАТО засудив плани Ірану передати зброю росії для продовження війни в Україні. 

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті