Військова цензура і заходи фільтрації: які заборони ввели в "ДНР"

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін видав "указ", яким вводиться низка заборон для жителів окупованої частини території Донецької області. Відповідний "указ" публікують окупаційні ЗМІ та соцмережі.

Зокрема, вводиться заборона на проведення зборів, мітингів і демонстрацій, походів і пікетувань, а також інших масових заходів, за винятком заходів, дозвіл на проведення яких наданий так званим "оперативним штабом з реагування на військові загрози в ДНР". Введено також заборону на проведення страйків та інших способів призупинення або припинення діяльності організацій.

Крім того, у квазіреспубліці запроваджується військова цензура на поштові відправлення та телефонні переговори.

Також виїзд за кордони Росії   тепер може бути тільки зі "спеціальним" дозволом для наступних категорій громадян: працівників "органів публічної влади ДНР, органів прокуратури, територіальних органів федеральних органів виконавчої влади, розташованих на території ДНР"; працівників організацій, які "належать до федеральної власності, власності суб'єкта РФ або муніципальної власності, що розташовані на території ДНР"; осіб, які проходили "військову службу і працівників з числа цивільного персоналу у ЗС ДНР, інших військових формуваннях та органах, спецпідрозділи, які є частиною ЗС РФ. Заяву на виїзд подають за один місяць до поїздки.

Крім цього, на "кордонах з "ЛНР" і Запорізькою областю будуть розміщені пости блокування, фільтраційні пости, контрольні пости в'їзду і виїзду".

Як повідомлялося, ватажок "ДНР" Денис Пушилін видав "указ", що забороняє жителям окупованої частини території Донецької області виходити на вулицю в нічний час.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Всі статті