У Кам’янському на Дніпропетровщині завдяки громадським активістам заощадили 2,5 млн грн бюджетних коштів

У Кам’янському Дніпропетровської області завдяки активістам групи «Прозорість та підзвітність» вдвічі скоротили витрати за одним з тендерів на влаштування дорожнього покриття на прибудинкових та внутрішньоквартальних територіях. Про це повідомив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов. 

Як повідомляється, заощадити 2,5 млн грн стало можливим після того, як робоча група «Прозорість та підзвітність» вказала замовнику на завищені ціни у закупівлі. 

«Робоча група працює на результат. Його дає кожне засідання. Туди запрошуємо замовників, до тендерів яких є зауваження. У даному випадку – це завищені ціни на асфальтобетонні суміші та щебінь», – зазначив Володимир Орлов. 

За словами В області завдяки роботі групи «Прозорість та підзвітність» вже скасували або зменшили суму більш ніж півсотні закупівель на понад 691 млн грн

Як повідомлялося, на Дніпропетровщині завдяки активістам скасували тендер та зекономили понад 40 млн грн бюджету. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Всі статті