Силовики «ДНР» влаштували масову облаву в Донському Волноваського району: оглядали будинки, торгові точки і ловили авто на українських номерах

У прес-службі так званого «міністерства внутрішніх справ по ДНР» розповіли, що в «масштабній оперативно-профілактичній операції» взяли участь майже двісті співробітників місцевих «управлінь» поліції, ФСБ і військової комендатури.

«Окупанти «перевірили сотні житлових будинків і квартир, оглянули близько 900 автомобілів», - йдеться в повідомленні. «Власникам машин з українськими номерами допомогли оформити необхідні документи», - відзвітували силовики. 

Під час рейдів торговими точками встановлено факти незаконного продажу алкоголю, виявлено контрафактну тютюнову продукцію. Крім того, під час масової облави «за порушення міграційного законодавства було затримано трьох громадян Узбекистану».

У «МВС ДНР» запевнили, що такі заходи «допомагають зміцнювати довіру місцевих жителів до правоохоронних органів».

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Луганськ
26.03.2025
15:58

Головне – не порівнювати! Луганський щоденник

Це повний розрив для всіх тут. Як їм дозволили повернутись? Адже це навіть не про них, а про нас. Як нам працювати з ними і вдавати, що все нормально.
Світ
25.03.2025
19:24

“Україна стикається з дилемою за дилемою”. Огляд західних медіа

Хоча президент Росії Владімір Путін стверджує, що окуповані території є частиною Росії, електронна система відстеження ув'язнених, створена Москвою, там не працює. Цивільні можуть роками нудитися у в'язниці без пред'явлених обвинувачень, без доступу...
Всі статті