Шольц пропонує запровадити "розподіл праці" для країн, які допомагають Україні

Канцлер Німеччини Олаф Шольц висловився за те, щоб розподілити завдання між державами, які надають військову допомогу Україні. Про це повідомляє Телеграм-канал "BILD російською" з посиланням на інтерв'ю Шольца газеті Frankfurter Allgemeinen.

У разі військової допомоги "певний поділ праці має сенс", сказав Шольц. На його думку, Німеччина, наприклад, могла б «наголосити на протиповітряній обороні та артилерії».

На запитання, чому Німеччина досі не поставила ані бойових танків, ані бойових літаків, канцлер відповів: «Ми підтримуємо Україну всім, що їй потрібне для самооборони».

Шольц наголосив, що Німеччина та її союзники підтримують зусилля України щодо захисту своєї цілісності та суверенітету. За словами канцлера, Київ не ухвалить «ніякого продиктованого росією світу», як і Німеччина.

Водночас, DW з посиланням на видання Die Welt зазначає, що Шольц відмовив Україні у постачанні танків Leopard 2. За даними журналістів, Шольц відхилив пропозицію українського прем'єра Дениса Шмигаля про збільшення військової підтримки Україні.

У повідомленні нагадується, що німецька машинобудівна компанія Krauss-Maffei Wegmann ще 8 квітня пропонувала поставити Києву 100 танків Leopard 2A7, а також запасні частини до них та навчальні матеріали на загальну суму 1,55 млрд євро. Ця пропозиція і стала підставою для прохання прем'єр-міністра України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Всі статті