Росіяни не дозволяють "коридори" для евакуації з Луганщини, виїжджати можна лише самостійно – Гайдай

Централізована евакуація мирних жителів із Луганської області наразі неможлива. Про це 4 серпня у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

За даними чиновника, росіяни не надають "коридори" для виїзду з регіону. У зв'язку з цим Гайдай назвав лише три можливі варіанти самостійного виїзду з регіону.

"Є три варіанти виїзду. Один – через Харківську область через дамбу пішки: це досить небезпечно, бо там дамба обстрілюється. Другий варіант – через Запоріжжя, але там довго треба стояти у чергах", - повідомив голова ОВА.

Третій варіант є більш спокійним, але й найтривалішим – це виїзд через росію. Після потрапляння в РФ біженцям потрібно дістатися країн Балтії або Грузії – і вже звідти повертатися в Україну.

"Але це довгий шлях, десь близько 2,5–3 доби, і недешевий. За нашою інформацією, люди, які проїжджали, платили, наприклад, від Сєвєродонецька до Луганська близько 9-10 тисяч гривень, щоби доїхати", - заявив Гайдай.

Тобто йдеться про 245-270 доларів. При цьому й надалі біженцям потрібно буде витратити близько 300 євро, аби дістатися згодом до України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за добу з окупованої території на Луганщині надійшло 27 повідомлень про зникнення осіб безвісти.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Всі статті