Росія заволоділа ініціативою на багатьох ділянках фронту в Україні – New York Times

Останні просування армії РФ на східних ділянках фронту свідчать про те, що окупанти перехопили ініціативу на багатьох напрямках фронту. Про це пише американська газета "New York Times", - передає "Суспільне".

Зазначається, що минулого тижня російські війська здобули невеликі територіальні досягнення на сході України, використовуючи свою чисельну перевагу у виснажливих боях.

"Нещодавні наступи росії під Авдіївкою, а також навколо інших міст, таких як Куп'янськ, Бахмут та Мар'їнка, також є ще одним свідченням того, що росія твердо перехопила ініціативу на більшій частині поля бою після того, як минулого місяця головний український генерал (Залужний – ред.) визнав, що літній контрнаступ застопорився", - йдеться у статті. 

Також газета зауважує, що РФ прогресує у бою на тлі політичної боротьби військової допомоги для України як у США, так і в Європі.

Як повідомлялося, у росії 2024 року планують виготовити понад 215 тис авіабомб і некерованих ракет.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Країна
08.04.2025
11:08

Новий механізм виплат пенсій українцям на окупованих територіях та ВПО: менше дискримінаційних норм

Тепер пенсіонери, незалежно від дати переміщення, мають однакові умови для отримання пенсійних виплат. Вони можуть вибирати банк для отримання пенсії з 46 доступних установ, а також отримувати виплати через "Укрпошту".
Всі статті