Окупанти роблять вигляд, що "відновлюють" школи Мілового, реконструйовані за українські та європейські кошти – Гайдай (ФОТО)

Росіяни роблять вигляд, що будівельники з Воронежу будуть "відновлювати" дитсадки і школи Мілового, які насправді реконструювала українська влада в останні роки за рахунок державних та європейських коштів. Про це написав голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у своєму Телеграм-каналі 25 липня.

"Чергова показова обіцянка росіян, – написав Гайдай. – Найменш постраждалу від російського вторгнення громаду Луганщини "рятуватимуть від наслідків обстрілів ЗСУ" будівельники із Воронежу".

Як уточнив Гайдай, постраждала в Міловому усього одна будівля, яку, за словами місцевих жителів, самі рашисти і нищили.

"Мабуть, її вони і будуть відновлювати", – зауважив голова ОВА.

Він підкреслив, що свою "діяльність" росіяни зосередили на громадах, які бойові дії (і, відповідно, руйнування) практично оминули.

За словами Гайдая, росіяни не можуть нічого путнього зняти для путіна в зруйнованих ними Рубіжному, Попасній, Сєвєродонецьку, Лисичанську, адже там потрібно вкладати у відновлення мільйони доларів, "…однією банкою фарби не обійтися".

Раніше повідомлялось, що аграрії Луганщини, у яких окупанти відібрали 70 тис. тонн зерна, намагаються підтримувати працівників гривнею.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Всі статті