Над російським Білгородом спрацювала система ППО - пролунало щонайменше 16 вибухів

У росії над Білгородом спрацювала система протиповітряної оборони, прозвучало щонайменше 16 вибухів, - повідомляє російське РИА Новості 16 жовтня.

Губернатор Білгородської області В'ячеслав Гладков у Телеграм-каналі повідомив, що, за попередніми даними, є постраждалі.

"Пройшов обстріл. Об'їжджаю територію міста та Білгородського району. За підсумками обов'язково поділюсь інформацією. За попередніми даними, є двоє поранених", - написав він.

Зазначимо, що цього разу Гладков не звинуватив ЗСУ в ударах по території області, як це було раніше у його повідомленнях.

Як повідомлялося, у районі аеропорту російського Білгорода місцеві жителі зафіксували приліт невідомого боєприпасу та вибух.

Нагадаємо, 15 жовтня троє військових у військовій частині в Білгородській області РФ почали стрілянину і вбили 22 товариші по службі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
06.04.2025
19:12

Чужі тут ходять: дуже тимчасовий «уряд». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня авторів публікацій у місцевих Телеграм-каналах та інших пабліках потягнуло на філософію. Зрадники розумними словами намагалися довести, що Батьківщину вони не зраджували, що вона завжди була їм чужою. Важко повірити, що ці люди до...
Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Всі статті