Як і навіщо перероблювати одноразові вейпи?

Одноразові вейпи зараз стали гарною альтернативою традиційних тютюнових цигарок. Проте безпечніші вони тільки для людини, а от природі можуть нашкодити. Втім, за умови правильного перероблювання, POD-системи безпечні для екології. На сайті https://vandalvape.com.ua/ ви можете докладніше дізнатися про нову систему утилізації використаних пристроїв. Vandal Vape піклується про довкілля.

Чому викидати одноразки в смітник не можна?

Одноразові електронні сигарети й багаторазові POD-системи не можна викидати просто в смітник. Чому так:

  • пластик, з якого виготовлено корпус і деякі компоненти, у ґрунті лежить близько шести століть;
  • коли мікропластик осідає в землі чи воді, він може з часом потрапляти в організм, а це призводить до проблем із судинами й ендокринною системою;
  • при розкладенні літій-іонної батареї виділяються кадмій, свинець тощо. 

Тож речовини від викинутої електронної сигарети можуть потрапити до організму людини й тварин. Через це виникають проблеми з нирками, травною системою, нервовою, мозком тощо.

Перероблювання електронних сигарет

Ви можете здати використані пристрої до спеціальних місць перероблювання. Більшість матеріалів використовують для вторинного виробництва. А ті, що не піддаються обробці, утилізують. Таким чином ви попіклуєтеся про екологію й уникните особистого внеску у псування довкілля.

Проте ви можете звернутися до Vandal Vape, які знаходять більш корисне застосування вейпів. Ви можете принести свої ПОД-системи до магазину — у кожній локації є спеціальні коробки для них. Далі вейпи передають волонтерам, які правильно розбирають пристрої на частини. Тут важливо не пошкодити деталі. Далі з акумуляторів виготовляють повербанки й передають їх військовим ЗСУ на фронт. Для одного пристрою треба від 10 до 20 акумуляторів із одноразових вейпів.

Тож ваш використаний вейп може допомагати бійцям, які боронять Україну. Піклуйтеся про природу й підтримуйте військових разом із Vandal Vape.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті