Як і навіщо перероблювати одноразові вейпи?

Одноразові вейпи зараз стали гарною альтернативою традиційних тютюнових цигарок. Проте безпечніші вони тільки для людини, а от природі можуть нашкодити. Втім, за умови правильного перероблювання, POD-системи безпечні для екології. На сайті https://vandalvape.com.ua/ ви можете докладніше дізнатися про нову систему утилізації використаних пристроїв. Vandal Vape піклується про довкілля.

Чому викидати одноразки в смітник не можна?

Одноразові електронні сигарети й багаторазові POD-системи не можна викидати просто в смітник. Чому так:

  • пластик, з якого виготовлено корпус і деякі компоненти, у ґрунті лежить близько шести століть;
  • коли мікропластик осідає в землі чи воді, він може з часом потрапляти в організм, а це призводить до проблем із судинами й ендокринною системою;
  • при розкладенні літій-іонної батареї виділяються кадмій, свинець тощо. 

Тож речовини від викинутої електронної сигарети можуть потрапити до організму людини й тварин. Через це виникають проблеми з нирками, травною системою, нервовою, мозком тощо.

Перероблювання електронних сигарет

Ви можете здати використані пристрої до спеціальних місць перероблювання. Більшість матеріалів використовують для вторинного виробництва. А ті, що не піддаються обробці, утилізують. Таким чином ви попіклуєтеся про екологію й уникните особистого внеску у псування довкілля.

Проте ви можете звернутися до Vandal Vape, які знаходять більш корисне застосування вейпів. Ви можете принести свої ПОД-системи до магазину — у кожній локації є спеціальні коробки для них. Далі вейпи передають волонтерам, які правильно розбирають пристрої на частини. Тут важливо не пошкодити деталі. Далі з акумуляторів виготовляють повербанки й передають їх військовим ЗСУ на фронт. Для одного пристрою треба від 10 до 20 акумуляторів із одноразових вейпів.

Тож ваш використаний вейп може допомагати бійцям, які боронять Україну. Піклуйтеся про природу й підтримуйте військових разом із Vandal Vape.

Статті

Країна
17.10.2024
10:00

Агросектор України: мінна загроза

Ще у 2014 р. Уакраїна увійшла до п'ятірки країн з найбільшою замінованою територією. Сусіди за рейтингом: Сирія, Афганістан, Ємен та М'янма. Після повномасштабного рашистського вторгнення у 2022 р. ми очолюємо цей сумний список.
Світ
16.10.2024
07:41

«Наші війська вже підійшли до Миргорода». Російські ЗМІ про Україну

Ніхто не гарантує, що всі країни єдиним фронтом стануть на захист члена НАТО... Для самого альянсу немає жодної причини включати в себе Україну. Він і так користується нею як своїм плацдармом, не несучи при цьому жодної відповідальності.
Країна
15.10.2024
10:54

Друга річниця "повернення Донбасу додому": фестиваль міфів

Сама ідея апелювати до історії, говорячи про належність території до державних утворень, межі яких постійно змінювалися, – у сучасному світі виглядає дивно.
Всі статті