Відкриття ЛГБТ-наукової фантастики в Україні: історія боротьби за оригінальність 'На Марс'

В Дніпрі відбулася чергова презентація визначного науково-фантастичного ЛГБТ-роману "На Марс" від Райана Рінера. Читачі повинні знати про існування підробленої версії від російського автора Максімова, який привласнив собі назву, як повідомляють новини Дніпра – DT.

Сучасний світ постійно розвивається, але боротьба з гомофобією та за права ЛГБТ спільноти залишається актуальною. Роман "На Марс" Райана Ріенера відображає цю боротьбу, показуючи, як ЛГБТ-персонажі впливають на суспільство. Водночас російський автор скопіював назву для своєї книги, і це широко обговорюється у Дніпрі.

Чому ця книга цікава?

Роман є унікальним з кількох причин. Він не тільки перша ЛГБТ-наукова фантастика в Україні, але й детально описує колонізацію Марса. Головний герой — квір-персонаж, історія якого переплітається з науково-фантастичними елементами.

Роман може зацікавити як шанувальників квір-літератури, так і любителів космічної наукової фантастики.

Райан Ріенер, родом з Нікополя, зіткнувся з багатьма викликами, бути відкритим геєм у консервативному суспільстві. Його творчий шлях ускладнювався ще й використанням його ідей іншими авторами, зокрема російським блогером Максом Максімовим.

Скандальна російська підробка

Максімов, використовуючи ідею освоєння Марса та назву оригіналу, створив свою версію книги. На жаль, українське видавництво "Форс" підтримало цю практику, видавши підроблену версію та інвестувавши у переклад. Цей вчинок викликає занепокоєння щодо поваги до авторських прав та моральних норм у видавничій індустрії.

Ця історія нагадує нам про важливість підтримки автентичних творів та авторів, які відображають реальність та мають сміливість говорити про важливі теми. Справжній "На Марс" Райана Ріенера - це не просто книга, а відображення боротьби за права та різноманітність у сучасному світі.

Де знайти оригінал?

Щоб підтримати автора та отримати оригінальний досвід читання, відвідайте презентації "На Марс" у Дніпрі (кав'ярня Tanoshi Chill Zone за адресою вулиця Святослава Хороброго, 25) та Києві. Найближчі заходи відбудуться у Tanoshi Event у Менора-центрі 26 листопада (який вже відбувся) та на Kyiv Book Weekends з 8 по 10 грудня у МВЦ (Азійська зона)

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті