Укулеле: маленька гітара з особливим звучанням

Укулеле — це струнний музичний інструмент родом із Гавайських островів. Попри те, що це різновид гітари, мініатюрний інструмент має значні відмінності, наприклад, високий дзвінкий звук та деякі конструктивні особливості. Щоби купити укулеле, відвідайте один із магазинів мережі музичних інструментів JAM. Тут можна і роздивитися моделі, і потримати їх у руках, і спробувати зіграти. 

Особливості інструменту

Невеликий корпус інструмента — перше, на що звертається увага після погляду на укулеле. Як і в гітари, він виготовляється з дерева. Оригінальна модель, родом із Гаваїв, буде зроблена з акації коайа, що росте саме там. Менш дорогі, але не гірші інструменти виготовляють із махагоні, червоного дерева, ялини, кедру, а ще бюджетніші — з липи. 

Є кілька основних розмірів укулеле. Вони мають назви згідно з висотою звуку, що вони видають:

  • Сопрано — найменший та найпоширеніший варіант із довжиною орієнтовно 53 см. Дає традиційне для укулеле звучання — високе та тихе.
  • Концерт — приблизно на 5 см довша за сопрано, з глибоким і гучним звуком.
  • Тенор — 66 см у довжину, відрізняється багатим і резонуючим звуком.
  • Баритон — найбільша модель укулеле (орієнтовно 76 см), налаштована на нижчі тони, звучанням наближається до класичної гітари.

Інструмент має 4 струни, хоча є моделі із шістьма або навіть вісьмома струнами.

Переваги та недоліки укулеле

Цей музичний інструмент часто купують через цікавий та оригінальний вигляд, веселе звучання та компактність. Укулеле є ідеальним варіантом для пікніків, походів, прогулянок. Також вона приваблює початківців бюджетною ціною на деякі моделі. Але деякі спеціалісти не рекомендують починати саме з неї, адже струни та звук відрізняються від звичайної гітари, музичний діапазон скромний, хоча принцип гри той самий. До того ж інструмент видає тихий, неглибокий звук, що може розчарувати музиканта-початківця. 

Укулеле компактна, доступна за ціною та звучить дуже весело. Саме це й робить її такою популярною. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті