Промокоди: секрети економії на українському та міжнародному ринках

У світі набирає обертів тренд на раціоналізацію витрат. І промокоди – це чудовий інструмент, який допоможе вам економити на будь-яких покупках. Промокоди – це не просто економія, це вигода для обох сторін. Покупці одержують бажане за найкращими цінами, а продавці – нових зацікавлених клієнтів. Статистика показує: покупці, які використовують промокоди, купують більше і частіше, що веде до значного зростання доходу для компаній (до 37%).

Порівняння даних про використання промокодів в Україні та світі

За даними Emporium в Україні, промокодами користується вже близько 50% споживачів і ця цифра стрімко зростає. Найактивнішими користувачами є молоді люди віком від 18 до 35 років (65%). За кордоном промокоди використовуються значно ширше – до 90% і більше. Це пояснюється великим трендом на раціоналізацію витрат і жорсткої конкуренцією над ринком. Попит на промокоди в Україні почав стрімко зростати у воєнний час через зміни в економіці країни. Актуальні дані було опубліковані на сайті ТСН.

У США та Європі промокоди – це не просто інструмент економії, а вже невід'ємна частина онлайн-шопінгу. Типовий американець економить за допомогою промокодів і купонів у середньому $1465 на рік, що становить понад $120 на місяць. Це значна сума, яка може істотно вплинути на бюджет будь-якої родини. За статистичними даними, 91% опитаних американців використовує промокод хоча б раз на рік і майже половина шукає їх самостійно в інтернеті.

Які промокоди найчастіше шукають українці

Якщо відкрити статистику пошуковика Google, то буде видно, наскільки різні види промокодів цікавлять українців. Найвідоміші мережі магазинів постійно пропонують своїм споживачам різні можливості заощадити. Серед ТОП-15 офферів на кліки такі мережі: Rozetka, AliExpress, Uklon, Worldoftanks, Megogo, Bolt, Sweet-TV, iHerb, Hotline-Finance, Comfy, Answear, EVA, Maudau, Allo, Intertop.

Як стверджують фахівці з Emporium, ставлення українського споживача до промокодів є досить позитивним. Так як цей вид знижки тимчасовий, а іноді і має обмежену кількість застосувань, потенційний клієнт поспішає використовувати отриманий промокод, поки не зникла можливість заощадити. Згодом ціна товару повертається на первісну та споживач дійсно бачить свою вигоду. Що не можна сказати про акційні пропозиції, адже іноді власники бізнесу навмисно завищують вартість товару перед початком акції, а потім залишають її на постійній основі. Тому довіра до таких пропозицій не завжди на найвищому рівні. Чого не можна сказати про сезонні розпродажі, які так люблять у всьому світі. Єдиний недолік – це тривале очікування початку спецпропозицій.

Статті

Світ
02.01.2025
11:25

«Історія з Дмитром Гордоном узагалі викликає тихе захоплене завивання». Російські ЗМІ про Україну

З таким рішенням Росія не погодиться. Тому давайте будемо дивитися правді в очі - переговори і навіть якась угода - це не означає, що настав День Перемоги і все скінчилося...
Луганськ Країна
31.12.2024
09:00

«В Україні такого немає». Луганський щоденник

Там роблять усе: СНІОРи (страховий номер індивідуального особового рахунку – ред.), Росреєстр, ОМС (обов'язкове медичне страхування – ред.)... Якщо ви не в темі – вам не зрозуміти цього. Це дуже зручно.
Країна
30.12.2024
12:00

Олексій Гетьман: Якщо почнеться переговорний процес, призупинення бойових дій може бути. Але воно не буде довготривалим

Просування росіян у Кураховому стало не таким динамічним, але воно все ще триває, і бої там відбуваються. Чи вистачає у росіян сил та засобів? На даний момент так, у них є достатня кількість ресурсів.
Всі статті