Групи соків за сезоном: які напої краще пити взимку та влітку?

Для кожного сезону є свої вподобання у виборі соків. Взимку і влітку наш організм потребує різних типів харчування та гідратації, а соки — чудовий спосіб задовольняти ці потреби.

Літні соки: свіжість та енергія

Літні соки повинні бути легкими, освіжаючими та насиченими антиоксидантами, які допомагають підтримувати рівень енергії та захищають від впливу сонячних променів:

  1. Кавуновий. Кавун — один із найпопулярніших літніх фруктів, який на 90% складається з води. Це робить його ідеальним для втамування спраги в спекотні дні. Напій із кавуна багатий лікопіном — антиоксидантом, що захищає клітини від пошкоджень і сприяє здоров’ю серця.
  2. Ягідний. Малина, чорниця, полуниця, ожина — усі ці ягоди є чудовим вибором для літнього соку. Ягідні напої сповнені вітамінів (особливо С) і корисних мікроелементів, сприяють покращенню роботи імунної системи, а також мають антиоксидантну дію. Якщо ви любите соки з ягід, можна замовити сік Sandora із улюбленим смаком.
  3. Цитрусові напої не лише зміцнюють імунну систему, а й дарують заряд бадьорості та енергії, особливо в спекотні дні, коли організму потрібно більше вітамінів і води.
  4. Сік із ананаса допомагає покращити травлення, зміцнити імунітет та підтримати рівень енергії, що особливо важливо влітку.

 

Зимові соки: тепло та захист

Взимку наш організм стикається з холодом, низькими температурами та дефіцитом свіжих фруктів і овочів. У цей період особливо важливо вибирати напої, які допоможуть підтримувати імунітет, зміцнити захисні сили організму та наситити його необхідними вітамінами, зокрема С:

  1. Яблучний сік багатий на клітковину, вітаміни та антиоксиданти, які допомагають підтримувати здоров’я серцево-судинної системи та захищають організм від вірусів і простудних захворювань.
  2. Морквяний — містить бета-каротин і вітаміни групи В, які підтримують імунну систему та допомагають організму справлятися з холодом. Напій із моркви, який можна купити в маркеті MAUDAU, покращує зір, зміцнює шкіру та сприяє нормалізації обміну речовин.
  3. Буряковий — джерело заліза та фолієвої кислоти. Допомагає покращити кровообіг, нормалізує тиск і сприяє очищенню організму від токсинів, що особливо важливо взимку, коли імунна система може слабшати.
  4. Гранатовий — є джерелом антиоксидантів, вітамінів С і К, а також мінералів, таких як калій і магній. Допомагає зміцнити імунітет і підтримувати рівень енергії в холодні зимові місяці.
  5. Журавлиновий — має потужні антиоксидантні та протизапальні властивості, допомагає зміцнити імунітет і захистити організм від простудних захворювань. Сік із журавлини особливо корисний для профілактики захворювань сечовивідних шляхів.

 

Вибір соку за сезоном — не лише спосіб урізноманітнити раціон, а й важливий крок до підтримки здоров’я. Влітку напої допомагають втамувати спрагу та забезпечують організм вітамінами, а взимку вони захищають від вірусів, підтримують імунну систему та зігрівають. Правильний вибір соків залежно від пори року допоможе вам підтримувати баланс, почуватися енергійним і здоровим.

Статті

Донбас
20.04.2025
18:31

І все кругом «бесхозное» і все кругом моє: Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня у ЗМІ окупованого Донбасу розповідали, як правильно поділити вкрадене українське майно, і переконували місцевих мешканців, що щойно найласіші шматочки стануть «федеральною» власністю, їхнє життя остаточно налагодиться......
Країна
19.04.2025
09:49

Пастор Сергій Косяк: Я почав плакати і запитав у Бога: Чому така соціальна несправедливість у нашій країні?

Перший будинок милосердя був відкритий за їхньою особистою ініціативою у 2020 році – вони продали своє майно, купили невеликий будиночок у тому селищі й відкрили перший прихисток для 15 самотніх літніх людей.
Світ
18.04.2025
08:54

“Мир, якого прагне Путін, – це мир цвинтаря для українців”. Західні ЗМІ щодо дій і заяв президента Трампа

У шаленому пориві до “миру” Трамп майже вимостив Путіну дорогу до столу переговорів, йдучи на упереджувальні поступки і киваючи на кремлівську пропагандистську брехню. Від прийняття російської тези про те, що вторгнення було відповіддю на прагнення...
Всі статті