Заяви та погрози щодо наступу з Придністров’я – це лише елементи інформаційної війни

У Придністров’я замало військових сил, щоб атакувати у бік України. Молдові на сьогодні ескалація не потрібна, тому не вбачаю підстав для військового протистояння і в цьому напрямі. Не думаю, що нам варто розпалювати там ситуацію. Ще один фронт навіть з явною перевагою - не потрібен Україні. В усякому разі - не на часі.

У Придністров’ї на складах дуже великі об’єми зброї і боєприпасів, але заволодіти ними практично неможливо - усе щільно заміновано. Росія взагалі відрізана від своєї 14-ї Армії, тому шансів для ефективного наступу немає від слова зовсім.

Заяви, навчання, погрози - це в даному випадку лише елементи пропаганди та інформаційної війни. Звісно, при цьому потрібно контролювати ситуацію постійно і не втрачати пильність.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті