Заяви та погрози щодо наступу з Придністров’я – це лише елементи інформаційної війни

У Придністров’я замало військових сил, щоб атакувати у бік України. Молдові на сьогодні ескалація не потрібна, тому не вбачаю підстав для військового протистояння і в цьому напрямі. Не думаю, що нам варто розпалювати там ситуацію. Ще один фронт навіть з явною перевагою - не потрібен Україні. В усякому разі - не на часі.

У Придністров’ї на складах дуже великі об’єми зброї і боєприпасів, але заволодіти ними практично неможливо - усе щільно заміновано. Росія взагалі відрізана від своєї 14-ї Армії, тому шансів для ефективного наступу немає від слова зовсім.

Заяви, навчання, погрози - це в даному випадку лише елементи пропаганди та інформаційної війни. Звісно, при цьому потрібно контролювати ситуацію постійно і не втрачати пильність.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті