Заяви та погрози щодо наступу з Придністров’я – це лише елементи інформаційної війни

У Придністров’я замало військових сил, щоб атакувати у бік України. Молдові на сьогодні ескалація не потрібна, тому не вбачаю підстав для військового протистояння і в цьому напрямі. Не думаю, що нам варто розпалювати там ситуацію. Ще один фронт навіть з явною перевагою - не потрібен Україні. В усякому разі - не на часі.

У Придністров’ї на складах дуже великі об’єми зброї і боєприпасів, але заволодіти ними практично неможливо - усе щільно заміновано. Росія взагалі відрізана від своєї 14-ї Армії, тому шансів для ефективного наступу немає від слова зовсім.

Заяви, навчання, погрози - це в даному випадку лише елементи пропаганди та інформаційної війни. Звісно, при цьому потрібно контролювати ситуацію постійно і не втрачати пильність.

Статті

Країна
22.01.2025
17:00

Вибори на деокупованих територіях: зміна парадигми

Як бачимо, вступні дані для проведення виборів на деокупованих територіях до 2022 року і після - кардинально різні. Отже, треба міняти й парадигму виборів на них.
Світ
22.01.2025
11:10

«Другий варіант дозволить нам диктувати умови на переговорах». Російські ЗМІ про Україну

Фактично ЗСУ перейшли до американської тактики «просочування». Вона характеризується безперервним промацуванням і тиском на оборону і вклинюванням маленьких груп, що загрожує в підсумку «перфоруванням» фронту»...
Донецьк
21.01.2025
12:34

Про що «забула» російська пропаганда. Хроніка першого бою за Донецький аеропорт

Пропагандисти «ДНР» продовжують брехати, що звільнення Донецького аеропорту від російських терористів та їхніх проксі стало початком «агресії України» проти мирних жителів Донецька.
Всі статті