ЗСУ щодня використовують до 6 тис артилерійських снарядів – Financial Times

Українські війська щодня випускають по ворогові близько 5-6 тисяч артилерійських боєприпасів. Про це 7 лютого повідомляє Financial Times.

"Війна в Україні та великий попит серед інших держав змушує оборонні компанії різко збільшити обсяги виробництва. Українські військові використовують на день по 5-6 тисяч артилерійських боєприпасів. Європейські компанії вступили у певне протистояння за промислові потужності", - заявив виконавчий директор норвезької компанії зброї Nammo Мортен Брандтзег.

За його словами, така кількість снарядів складає річне замовлення невеликої європейської країни до війни. Також глава Nammo заявив, що деякі компоненти мають такий попит, що час їх доставки розтягнувся вже не на місяці, а на роки.

У свою чергу, журналісти Financial Times зазначили, що більшість оборонних компаній збільшили робочі зміни та найняли більшу кількість працівників. Так, німецький концерн Rheinmetall заявив у минулому місці, що збудує новий завод в Угорщині, де будуть виробляти вибухові речовини.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США оголосили про новий масштабний пакет військової допомоги Україні на 2,5 мільярда доларів – до нього увійдуть також 20 тисяч артилерійських снарядів калібру 155 мм.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті