ЗСУ ліквідували ще 580 окупантів на полі бою з РФ

Українські військові за добу боїв ліквідували 580 російських загарбників і знищили понад сотню одиниць різної військової техніки ворога. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Таким чином, загальні втрати серед особового складу російської армії станом на ранок 11 вересня досягли 269 210 окупантів. 

Крім того, було спалено чимало ворожої техніки. Зокрема, танків знищено 4560 (+4 од.), бойових броньованих машин ‒ 4560 (+12), артилерійських систем – 5839 (+28), засобів ППО  ‒ 512 (+3), БпЛА оперативно-тактичного рівня – 4628 (+35), автомобільної техніки та автоцистерн – 8370 (+32), спеціальної техніки ‒ 877 (+5).

Також з початку вторгнення РФ загарбники лишилися 760 РСЗВ, 315 літаків, 316 гелікоптерів, 19 кораблів/катерів.

Як повідомлялося, на Херсонщині партизани підірвали окупантів, які перевозили "бюлетені".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.04.2025
13:57

«Трамп і Зеленський загнали себе в становище заручників». Російські ЗМІ про Україну

«Відносне затишшя з боку західних політиків щодо удару по Сумах також свідчить про зміни в підходах Вашингтона і Брюсселя до тиску на Росію"...
Донбас
13.04.2025
18:00

Російський прем'єр-міністр «ДНР» спростував заяви Пушиліна про швидке перетворення «республіки» на квітучий сад. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок "ДНР" відвідав російський Ростов-на-Дону, де з трибуни чергового пропагандистського форуму про "відродження" окупованих територій України намалював утопічну картину світлого майбутнього Донбасу.
Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Всі статті