Зрадників з окупованих територій відправили у Сибір навчатися колабораціонізму

Колаборантів, які погодились працювати в окупаційних адміністраціях, відправили на навчання у Сибір через невідповідність їх освіти або недостатній досвід. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

"Саме тому російські куратори колаборантів з ТОТ Донецької області організували їм навчання у Сибірі. Навчатимуть “управлінців” аж у красноярському краї росії, а саме в інституті державного та муніципального управління при правлінні красноярського краю", - зазначається у повідомленні.

Також у ЦНС наголосили, що росіянам не вдалось заручитись підтримкою більшості громадян України, які працювали в секторі державного та місцевого управління, тому окупанти також завозять спеціалістів з території РФ.

"Таким чином кремль закладає передумови для подальшого витіснення місцевих колаборантів російськими “спеціалістами”, а їх натомість відрядить у глиб російських територій для більш надійної асиміляції", - додали у ЦНС.

Як повідомлялось раніше, на окупованій Донеччині зростає кількість гастарбайтерів з Центральної Азії.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті