Жителі окупованої Луганщини стали біднішими в 4-5 разів – саме настільки подорожчали продукти – ОВА

Мешканці окупованих населених пунктів Луганської області за період окупації збідніли у 4-5 разів. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 3 листопада.

"У порівнянні із поточними цінами на підконтрольній уряду України території, на окупованій частині Луганщини деякі продукти коштують більш ніж у два рази дорожче, – сказано в повідомленні. – Зокрема, це картопля, птиця (тушки курячі), буряк та свинина".

Підкреслюється, що, захопивши весь агарний сектор регіону, росіяни не знизили ціни на продукти харчування, як обіцяли, та навіть не залишили їх на рівні зими 2022 року.

Уточнюється, що значно дорожчі, ніж на підконтрольній Україні території, такі продукти споживчого кошика: яловичина на 86,34%, цукор кристалічний на 83,38%, олія соняшникова на 77,97%, сметана на 67,09%, капуста білокачанна на 64,55%, морква на 59,08%, макаронні вироби на 56,46%, борошно пшеничне на 55,08%, масло вершкове на 54,11%, яйця курячі на 42,65%.

Зазначається, що більш як на третину вищі ціни на батон та хліб житньо-пшеничний.

"Показники приведені у перерахунку на офіційний курс гривні до рубля, – підкреслюється в повідомленні. – Якщо ж ураховувати, що росіяни беруть гривню в обмін на рублі вдвічі дешевше, то у підсумку жителі окупованої Луганщини збідніли у 4-5 разів".

Раніше повідомлялось, що в окупованій Кремінній на Луганщині почалась гуманітарна катастрофа: немає води, світла, газу, а продуктів стає дедалі менше.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті