Житель Черкас хотів заробити 40 тисяч гривень на обміні полоненими

Житель міста Черкаси хотів заробити 40 тисяч гривень на обміні полоненими, однак його затримали. Йому загрожує до восьми років в'язниці. Про це повідомляє Черкаська обласна прокуратура.

"За даними слідства, чоловік видавав себе за співробітника Головного управління розвідки Міністерства оборони України, щоб одержати від дружини військового ЗСУ неправомірну вигоду за включення її чоловіка в обмінний список військовополонених Збройних Сил України. За вплив на прийняття рішення уповноваженою особою Міністерства оборони України обвинувачений одержав 40 тис. грн", - йдеться у дописі.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Черкаській області, оперативний супровід –  УСБУ в Черкаській області.

У разі доведення вини правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років з конфіскацією майна.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті