Зеленський зустрінеться з Ердоганом на тлі погроз росії зірвати "зернову угоду" – ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський приїде до Стамбула на зустріч із турецьким колегою Ердоганом 7 липня – на тлі погроз росії не продовжити "зернову угоду". Про це з посиланням на свої джерела повідомили агентство Bloomberg і турецьке видання Sabah.

"Президент України Володимир Зеленський має зустрітися з турецьким колегою Реджепом Таїпом Ердоганом у зв'язку з наближенням терміну дії угоди щодо чорноморського зерна, – пише Bloomberg. – Очікується, що Ердоган прийме Зеленського в Стамбулі в п'ятницю, повідомили офіційні особи на умовах анонімності".

Уточнюється, що угода щодо зерна, життєво необхідна для того, щоб Україна могла експортувати сільськогосподарську продукцію, незважаючи на російське вторгнення, закінчується 17 липня.

"Москва нещодавно заявила, що не бачить "підстав для подальшого продовження" угоди", – пише видання.

Раніше повідомлялося, що у путіна заявили, що у зернової угоди "немає шансів".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті