Зеленський заявив, що Рада Україна-НАТО буде інструментом інтеграції України в Альянс

Для України важливо, що Рада Україна-НАТО буде інструментом інтеграції, а не просто партнерства. Про це написав у  Телеграм президент України Володимир Зеленський.

"Усі ми потребуємо визначеності, зокрема інституційної визначеності. І дуже добре, що Рада Україна-НАТО дійсно може дати нам необхідну інституційну визначеність. Для нас важливо, що Рада Україна-НАТО буде інструментом інтеграції, а не просто партнерства", - написав він.

"Поки ми йдемо до членства в НАТО, Україна потребує дієвих гарантій безпеки – саме на шляху в альянс", - зазначає Зеленський.

"Зараз маємо відповідний пакет гарантій, і я прошу вас підтримати та приєднатись до нього. Наразі зафіксовано, що на шляху до членства України в НАТО не буде потрібно Плану дій щодо членства. І це справедливо. Дякую вам за це визнання", - написав він, звертаючись до членів ради Україна-НАТО.

Він звернув увагу на формулювання щодо "умов", до яких мають дійти, щоб отримати запрошення в НАТО. "Абсолютна більшість наших людей розраховує на конкретику щодо цих умов. Ми сприймаємо їх саме як безпекові умови. Ми розуміємо, що Україна не може стати членом НАТО, доки триває війна. Але потім це буде наша спільна сила – коли Україна приєднається до альянсу", - написав також Зеленський.

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг пояснив, чим робота Ради Україна-НАТО буде відрізнятися від попередньої комісії.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті