Зеленський заявив про необхідність переваги в артилерії для відновлення контрнаступу

ЗСУ зможуть знову наступати, коли перевага окупантів в артилерії значно зменшиться. Про це глава держави заявив під час своєї пресконференції на форумі "Україна. Рік 2024", який проходить у Києві сьогодні, 25 лютого.

Він заявив, що інтенсивність застосування артилерії з боку росіян наприкінці минулого року і на початку цього була 1 до 12, а зараз перевага ворога зменшилася, але все ще суттєва - 1 до 6,6. Потрібно хоча б 1 до 3, тоді ЗСУ зможуть знову наступати, наголосив Зеленський.

"Тиск росіян досить сильний, зокрема на Харківському напрямку Куп'янськ, але він і був сильним, інтенсивність застосування відповідної артилерії з боку росіян відповідної артилерії була десь (у співвідношенні) 1 до 12. Це було до кінця минулого року і на початку цього року. Зараз - 1 до 6,6. Це зменшення їхньої переваги в кількості, але тим не менш перевага суттєва, і нам треба прийти до тих моментів, коли в нас були відповідні операції, контрнаступальні дії, коли ми йшли 1 до 1,5, 1 до 3. Тоді ми зможемо відтіснити росіян. Поки не буде такої кількості, ми зможемо стояти або будемо втрачати по 100, 50 метрів. На жаль. Це для нас важливо, але стратегічно важливіше не втрачати людей", - зазначив глава держави.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті