Зеленський в Одесі оглянув зруйнований через російську атаку Спасо-Преображенський собор

Президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Одещину 27 липня оглянув руйнування Спасо-Преображенського кафедрального собору, спричинені російським ракетним ударом. По це повідомляє прес-служба ОП.

"Президента поінформували, що нині фахівці мають визначити можливості відновлення споруди", - йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що готовність долучитися до відбудови Спасо-Преображенського собору виявили іноземні партнери.

Нагадаємо, що 23 липня через ракетну атаку росії собор зазнав значних руйнувань. Повністю знищено вівтар і пошкоджено тримальну конструкцію будівлі.

Як повідомлялося, під час сьогоднішньої робочої поїздки Зеленський відвідав медзаклади в Миколаєві, Очакові та на Дніпропетровщині.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
14.03.2025
12:55

Відповідь Путіна щодо перемир'я: це було «Так» чи «Ні»?

- Це було «так» – Трампу, але «ні» – пропозиції Трампа про швидке перемир'я. Так, 25 років при владі зробили Путіна добрим дипломатом, навчили говорити «ні», вимовляючи «так».
Країна
13.03.2025
17:19

Сергій Гармаш: Питання не в тому, чи погодиться Путін на перемир'я, а в тому, для чого він погодиться на нього

Навіщо Путіну публічно принижувати Трампа відмовою, якщо можна погодитись, продемонструвати свою миролюбність, а потім просто порушити перемир'я та ще й звинуватити в цьому Україну!
Світ
12.03.2025
11:46

«Прийнятний варіант для нас один - повна капітуляція Києва». Російські ЗМІ про Україну

"Київ у такий спосіб також намагається продемонструвати, що має можливості завдавати ударів по російській столиці. Думаю, це велика помилка Зеленського".
Всі статті