Зеленський провів важливу Ставку щодо мобілізації, ТЦК та ротації

Президент Володимир Зеленський провів важливу ставку, на якій торкнулися питань мобілізації, демобілізації та ротації військових, а також ВЛК, ТЦК та строковиків. Про це Зеленський повідомив у своєму телеграм-каналі 24 листопада.

"Складні питання: мобілізація, демобілізація, ТЦК, ВЛК, ротація, строковики. Доповіді міністра оборони Умєрова, Головкома Залужного, начальника Генштабу Шаптали, міністра охорони здоров’я Ляшка, очільника МВС Клименка, міністра закордонних справ Кулеби, директора ДБР Сухачова та першого заступника міністра оборони Павлюка", - зазначив Зеленський.

Також президент доручив відомствам вищезазначених керівників підготувати комплексні рішення.

Як повідомлялось раніше, Зеленський змінив склад Ставки Верховного Головнокомандувача.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті