Зеленський провів Ставку щодо підготовки енергосистеми до зими та її захисту від ударів РФ

Президент Володимир Зеленський 6 вересня провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача відносно підготовки енергосистеми до зими. Про це він написав у своєму Телеграм-каналі.

Зеленський повідомив, що заслухав доповіді прем’єр-міністра Шмигаля, віцепрем'єра Кубракова, усього енергетичного сектору, Держспецзв’язку, Генштабу й обласних військових адміністрацій.

Учасники обговорили комплексний план захисту об’єктів критичної інфраструктури від потенційних російських атак.

"Ще є над чим працювати. Усі учасники процесу отримали конкретні завдання із конкретними термінами виконання. До цієї теми буде особлива увага", - зазначив президент.

Як повідомлялося, Зеленський після поїздки на Донбас і Запоріжжя заявив, що "будуть події, важливі для України".

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті