Зеленський прокоментував можливість захоплення Курської АЕС

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що українські війська могли б захопити Курську АЕС, втім Україні цього не потрібно. Про це він заявив в інтерв’ю представникам ЗМІ країн Північної Європи, повідомляє "Еспресо".

Володимир Зеленський розповів, що Курську операцію розпочали, аби запобігти створенню Росією так званої "буферної зони" на півночі та сході України. Для цього Сили оборони створили таку буферну зону на російській території для захисту українського прикордоння.

"Ми зайшли туди. Так, у нас був успіх. Так, ми взяли під контроль цю територію через це, але, як бачите, в західних медіа заявляли, що ми намагаємося захопити якісь заводи, енергосистеми та атомні станції. Ні, ми навіть не намагаємося цього зробити", - наголосив Зеленський.

Він додав, що захоплення Курської АЕС означало б "стати такими ж, як Росія". 

"Росія думає, що вони дуже сильні, але якби ми захотіли захопити їхню атомну станцію, ми б зробили це, ми могли це зробити, але ми ніколи не хотіли цього, бо розуміємо, що це означало б стати такими ж, як Росія. Ми не окуповуємо їхню критичну інфраструктуру, як це вони зробили із Запорізькою атомною станцією", - зазначив президент України.

Нагадаємо, Зеленський прокоментував запит на Tomahawk як частину плану перемоги. 

Статті

Донбас
24.11.2024
18:15

Донецьким жінкам натякнули, що непогано б народжувати і ставати багатодітними мамами. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня Російська православна церква на окупованому Донбасі остаточно вийшла з підпілля - в «офіційному» ЗМІ «ДНР» з'явилося інтерв'ю нового митрополита Донецького і Маріупольського, який, як і більшість світських начальників, приїхав із...
Донецьк
23.11.2024
13:01

Навчались вокалу дистанційно. Історія дитячого театру народної пісні з Покровська

Завдяки тому, що ми навчились якісно працювати в онлайн ще з часів ковіду, мої учні зараз перемагають та отримують високі звання лауреатів міжнародних конкурсів.
Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Всі статті