Зеленський обговорив із Шольцом ситуацію на полі бою та подальшу оборонну співпрацю

Президент України Володимир Зеленський 30 листопада провів телефону розмову з Федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом, під час якої сторони обговорили ситуацію на полі бою та подальшу оборонну співпрацю. Про це Зеленський повідомив у Телеграм.

"Вдячний за потужний «зимовий» оборонний пакет від Німеччини, включно з чотирма системами IRIS-T, і за багаторічну програму фінансової допомоги. Це найкращі сигнали неослабної підтримки Німеччини. Дуже ціную те, що всі наші домовленості виконуються. Обговорили ситуацію на полі бою. Розповів про ранкове відвідання Куп’янська, а також Херсона, Миколаєва та Одеси напередодні", - зазначив президент.

"Також розказав про ситуацію в Чорному морі, функціонування «зернового коридору» та про зусилля, необхідні для подальшого захисту цивільного судноплавства. Подякував за участь Німеччини в імплементації Формули миру, зокрема за участь радника у зустрічі на Мальті та готовність узяти участь у наступній зустрічі", - додав Зеленський.

"Наголосив на важливості забезпечення єдності всередині Європейського Союзу щодо схвалення переговорів про приєднання України та виділення 50 млдр євро допомоги на наступні роки", - вказав Зеленський.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті