Зеленський не знає, чи всі союзники відверті з ним, але заявляє, "коли закінчиться війна, Україну точно запросять до НАТО"

Президент України Володимир Зеленський наполягає, що всупереч тексту рішення НАТО Альянс не буде висувати політичні вимоги для запрошення України до вступу в НАТО. Про це він заявив після саміту НАТО в Вільнюсі, - пише "Європейська правда".

Зеленський повторив, що тепер загалом задоволений рішенням саміту.

"Ми отримали великий позитив, і отримали недвозначність того, що Україна буде в НАТО", – заявив він.

На уточнююче запитання щодо свого бачення "умов" для початку переговорів, Зеленський визнав, що на етапі переговорів Україна хотіла змінити рішення, щоби йшлося лише про "безпекові умови" – однак Альянс на це не погодився. Попри це, Володимир Зеленський упевнений, що Альянс не буде затримувати вступ України з мотиву браку реформ.

"Я вважаю, що ми будемо в НАТО, як тільки безпекова ситуація буде стабілізована. А це означає, що в той момент, коли закінчиться війна, Україну точно запросять у НАТО і ми будемо в НАТО. Іншого я від лідерів держав НАТО не чув", – заявив він.

Зеленський також підкреслив, що не змінив свою точку зору щодо  рішення НАТО стосовно формулювання про "умови" навіть для запрошення України.

"Я не змінив свою точку зору", – заявив він

Цю суперечність Зеленський пояснив тим, що повірив союзникам, які запевнили його, що Україна буде в НАТО: "Я не знаю, чи всі відверті зі мною, і чи всі правдиві. Але ми повинні жити з вірою в союзників".

Раніше повідомлялося, що Зеленський заявив про важливість визнання самітом НАТО відсутності вимоги виконувати План дій щодо членства.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті