Зеленського попросили не вимагати від НАТО "неможливого" й не звертатися з питанням членства України цьогоріч - The Telegraph

Володимира Зеленського попросили не звертатися з питанням членства України в НАТО в цьому році - на тлі того, що росія має перевагу на фронті, а Німеччина та США побоюються ескалації між РФ та НАТО. Про це пише The Telegraph 28 травня.

"Україна не наблизилася до вступу в НАТО цього року. Розчарованого президента попросили не звертатися до держав-членів після того, як минулого року на засіданні альянсу домінували розбіжності", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Україна не просунеться далі на шляху до членства в НАТО на цьогорічному щорічному саміті на тлі побоювань, що альянс може бути втягнутий у війну з росією.

Німеччина та Сполучені Штати відкрито застерігають Київ від надання Києву чітких часових рамок під час підготовки до дводенної зустрічі у Вашингтоні, присвяченої 75-річчю організації.

"Вони дуже скептично ставляться до того, щоб просунути Україну далі на шляху до повноправного членства в НАТО цього року. США, можливо, не так стурбовані, як Німеччина, але є занепокоєння щодо загрози з боку Росії для решти альянсу", - цитує The Telegraph джерело, близьке до адміністрації Байдена.

"Очікується, що це рішення розчарує Президента України Володимира Зеленського, якого колеги попросили не вимагати від альянсу "неможливого", - пише видання.

Раніше повідомлялось, що прем'єр-міністерка Італії відповіла на заклик дозволити Україні бити по території РФ зброєю НАТО: "Не знаю, чому Столтенберг таке говорить"

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті