Замість Мар'їнського районного суду Донецької області здійснювати правосуддя буде суд Дніпропетровської області

Судові справи Мар'їнського районного суду Донецької області розглядатимуться Апостолівським районним судом Дніпропетровської області. Про це йдеться в повідомленні суду, який через військові дії не може здійснювати правосуддя.

Раніше Вища Рада правосуддя (ВРП) ухвалила рішення про зміну територіальної підсудності шляхом її передання до суду, «який є найбільш територіально наближеним до суду, що не може здійснювати правосуддя, або іншого визначеного суду».

Зазначається, що з 3 лютого 2025 року Мар'їнський районний суд Донецької області припинив приймання вхідної кореспонденції.

«Позовні заяви, адміністративні позови, кримінальні провадження, матеріали про адміністративні правопорушення та інші процесуальні документи, підсудність яких належала до Мар'їнського районного суду Донецької області, необхідно надсилати до Апостолівського районного суду Дніпропетровської області», - повідомили в суді.

Статті

Донецьк
04.02.2025
22:20

“Князь”: Хочеш вижити і перемогти – навчись штурмувати!

І раптом – автоматна черга пройшла майже між нами, але трохи вище! Де він заховався?! Здогадка була правильною: в польовому туалеті. Звідти й лупив із калаша. Ну, «Мурчик» дав у відповідь. Кричу: «Здавайся!». А той: «Я свой!».
Країна
03.02.2025
16:00

Гривня: перевірка на міцність

Зрозуміло, що при такому розкладі, коли національна грошова одиниця тримається тільки на зарубіжному фінпідживленні – якось складно говорити про її стабільність і прогнозувати «світле майбутнє».
Донбас
02.02.2025
18:50

У Донецьку та Луганську почали грабувати награбоване. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня у ЗМІ окупованого Донбасу розгорнулася заочна дискусія про те, добре чи погано брати чуже. Молоді «республіки» запевняли, що все те, що вони вкрали в України, - це правильно, а от коли вкрадене починають віджимати в них, то це вже...
Всі статті