Заступник держсекретаря США Нуланд обговорила із головою ОП питання підтримки України

Заступник державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд приїхала в Україну 3 грудня та зустрілася з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком та послом США в Україні Бріджіт Брінк. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

"Ми бачимо, що українці й надалі борються. Ви боретеся сьогодні не лише за свою свободу, а й за демократичні цінності. Це має величезне значення", - заявила Нуланд за підсумками зустрічі.

У свою чергу голова ВП Андрій Єрмак подякував Нуланд за візит.

"Хоча Київ зараз майже без освітлення, ви зможете особисто побачити реальну ситуацію і переконатися, що українці залишаються мужніми, не залишають свої міста, продовжують боротися. Ви глибоко обізнані про ситуацію в Україні. Усі знають, як сильно ви підтримуєте нашу країну", - сказав він.

Єрмак також подякував США, президенту Джо Байдену та його адміністрації, зокрема Державному департаменту, а також обидві палати Конгресу та обидві партії за підтримку.

"Перемога України, в якій ми впевнені, буде нашою спільною перемогою", - наголосив він.

Єрмак додав, що зараз спостерігається історичне єднання не лише всередині України – багато країн світу об'єдналися навколо допомоги нашій державі.

"Зараз ми бачимо, як багато країн демонструють надзвичайно сильну позицію. Україна отримує як військову допомогу, так і політичну - на рівні держав та міжнародних організацій", - наголосив глава Офісу президента.

Нагадаємо, 2 грудня до Державного бюджету України від США надійшла частина гранту у розмірі 1,5 млрд доларів. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті