Захоплення Росією українських територій: у МЗС РФ відмовилися проводити «історичні паралелі»

Заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков не став відповідати на запитання про порушення Росією міжнародного права військовим захопленням територій України. Про це він сказав в інтерв'ю CNN, - пишуть росЗМІ 4 грудня.

Ведучий поцікавився у заступника міністра, чи не є приєднання Росією чотирьох регіонів, що належать Україні, на підставі історичної приналежності, «кроком назад» до днів, коли не існувало ООН, не було визнаних кордонів і не з'явилися національні держави.

Рябков зізнався, що не бажає проводити історичні паралелі з «різними історичними ситуаціями».

«Ми поводилися скромно в політичному сенсі й обмежувалися щодо того, що слід зробити для зміни ситуації, яка ставала дедалі більш нетерпимою для наших братів там», - відповів дипломат.

На запитання «чи вартувало воно того» і «чи не є ціна занадто високою», Рябков нагадав про кількість полеглих у Першій і Другій світових війнах.

«Ніхто не знає. Для їхніх родин, напевно, ні, для деяких із них, але вони національні герої», - підсумував заступник глави МЗС.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Донбас
20.04.2025
18:31

І все кругом «бесхозное» і все кругом моє: Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня у ЗМІ окупованого Донбасу розповідали, як правильно поділити вкрадене українське майно, і переконували місцевих мешканців, що щойно найласіші шматочки стануть «федеральною» власністю, їхнє життя остаточно налагодиться......
Країна
19.04.2025
09:49

Пастор Сергій Косяк: Я почав плакати і запитав у Бога: Чому така соціальна несправедливість у нашій країні?

Перший будинок милосердя був відкритий за їхньою особистою ініціативою у 2020 році – вони продали своє майно, купили невеликий будиночок у тому селищі й відкрили перший прихисток для 15 самотніх літніх людей.
Всі статті