За добу фахівці ДСНС знешкодили 673 вибухонебезпечних предмети

За минулу добу фахівці ДСНС виявили та знешкодили 673 вибухонебезпечних предмети на підконтрольній Україні території. Про це повідомляють у прес-службі відомства.

«Протягом доби піротехнічні підрозділи ДСНС залучалися 132 рази, виявлено, вилучено і знешкоджено 673 вибухонебезпечних предмети. Обстежено територію площею 53 гектари», - йдеться в повідомленні ДСНС.


Як повідомлялося раніше, у Харківській області один із рятувальників ДСНС підірвався на ворожій міні.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті