За "злив" даних про переміщення ЗСУ під час вторгнення відкрили 200 кримінальних справ

В Україні відкрили близько 200 кримінальних справ за незаконне розповсюдження інформації про переміщення наших військових, а також про місця їхнього розташування. Про це 22 грудня повідомляє "Укрінформ" із посиланням на заяву начальника Департаменту кримінально-правової політики Офісу генпрокурора Олексія Бонюка.

"Зараз у нас за статтею 114-2 ККУ зареєстровано вже близько двохсот кримінальних проваджень і третину направлено до суду", - заявив представник ОГП.

Йдеться про кримінальні справи за частиною 3 статті 114-2 (Несанкціоноване розповсюдження інформації про переміщення зброї та бойових припасів в Україну, рух, переміщення чи розміщення ЗСУ) Кримінального кодексу України. Ці дії караються позбавленням волі терміном від 3 до 12 років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Слов'янську затримали вчителя фізики, який здавав позиції ЗСУ.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті