За добу окупанти 390 разів ударили по Запорізькій області

Впродовж доби окупанти 390 разів ударили по Запорізькій області. Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров 21 квітня.

Як повідомляється, під ворожим вогнем перебували 7 населених пунктів. 

"Війська рф атакували ракетою Запоріжжя.  Ворог завдав 2 авіаційних удари по Роботиному та Малій Токмачці.  124 БпЛА різної модифікації атакували Запоріжжя, Гуляйполе, Левадне, Роботине, Малу Токмачку, Малинівку та Новоандріївку. 4 обстріли РСЗВ накрили Гуляйполе та Роботине. 259 артобстріли завдано по території Гуляйполя, Малої Токмачки, Новоандріївки, Роботиного, Левадного та Малинівки", - зазначив Федоров.

За його словами, надійшло 6 повідомлень про руйнування житла. Мирні жителі не постраждали.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті