Z-«воєнкор» не шкодує загиблих у «м'ясних штурмах» штурмовиків, але переживає, що вони надто дорого обходяться Росії

Витрати російського бюджету на відправлення на фронт одного штурмовика варіюються від 6 до 12 млн рублів, але за два тижні, у кращому разі за місяць, він гине в «м'ясному штурмі». Таку моторошну калькуляцію вартості життя пересічного окупанта і його рентабельності склала Z-«воєнкор» Анастасія Кашеварова.

«Вже вибачте за прямоту фінансову... Ефективність такого «штурмовика» наближається до нуля. Більш нерентабельного підходу до людського ресурсу і державних грошей, ніж в армії, немає в жодній сфері», - обурюється вона.

«Сьогодні ж у публічному полі «штурмовик» - це непідготовлений солдат, який, можливо, навіть стріляти до пуття не вміє, або недолікований/поранений боєць, який через брак ресурсу або з інших причин відправляється знову на бойове завдання. Відправлення «в штурм» вважається покаранням, «обнуленням», та й узагалі подають так, що це просто принизливо бути «штурмовиком», - показує вона закулісся «м'ясних штурмів».  

 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті