Із ФСБ звільнили генерала, який шкодував про вторгнення в Україну - РосЗМІ

У Росії із ФСБ звільнили генерал-полковника Едуарда Черновольцева, який висловлював невдоволення вторгненням в Україну. Про це 27 грудня повідомляє російське видання The Insider.

"Відправлений у відставку начальник Науково-технічної служби (НТС) ФСБ генерал-полковник Едуард Черновольцев. За офіційною версією, Черновольцева відправили на пенсію після досягнення пенсійного віку, хоча чекісту такого рівня зазвичай дають дослужити до 70 років", - повідомили журналісти.

Проте джерела видання у спецслужбі назвали інші можливі причини відставки. За однією з версій, у Кремлі були вкрай "невдоволені почастішанням витоків інформаційних баз даних". Нібито саме це дозволило журналістам публікувати свої розслідування, зокрема про наближених Путіна.

За іншою версією, Черновольцев, який прожив довгий час у Києві, "дуже шкодував про початок спеціальної військової операції в Україні і в компанії своїх друзів не раз говорив, що все зайшло занадто далеко".

Зазначимо, що генерал Черновольцев керував 8 Центром ФСБ (спеціалізується на захисті інформації), Центром спецтехніки ФСБ та Управлінням спецзв'язку ФСБ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що охорона Путіна почала готуватися до можливого держперевороту.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті