Єрмак оприлюднив кадри перших хвилин після удару російської ракети по Львову. Відомо про 4 загиблих та 34 постраждалих

Голова Офісу президента Андрій Єрмак оприлюднив  у Телеграм перші кадри після удару російської ракети по цивільним у Львові і повідомив про 4 загиблих та 34 постраждалих. 

"Одразу після удару російської ракети по цивільним у Львові… Станом на зараз відомо про 4 загиблих та 34 постраждалих у Львові", - написав Єрмак. 

Цю інформацію підтвердив голова Львівської ОВА Максим Козицький. 

"Підтвердили загибель чотирьох людей. На момент влучання усі вони перебували в будинку. Співчуття рідним. Постраждали 34 людини", - написав Козицький у Телеграм.

За його словами, через атаку в місті пошкоджено біля 30 будинків і понад 50 автомобілів. Окрім цього, уламки ворожих ракет упали в одному із сіл Львівського району біля будівлі Народного дому, також є руйнування в приватному господарстві в одному із сіл Золочівського району, попередньо постраждалих немає.

Нагадаємо, російські війська в ніч на 6 липня завдали ракетного удару по Львову, убивши і поранивши мирних жителів. Українській ППО  вдалось знищити лише 7 із 10 крилатих ракет.

Як повідомлялося, Зеленський показав наслідки нічного удару росіян по Львову. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті