Є думка, що після контрнаступу союзники змушуватимуть Україну до "перемирʼя" з РФ - The Guardian

Попри майбутній успішний контрнаступ ЗСУ, російські війська збережуть за собою значні позиції на східному напрямку та в Криму, а союзники будуть змушувати Україну до "перемирʼя" з Росією та заморожування бойових дій. Про це пише The Guardian, приводячи думку свого заступника редактора Саймона Тісдалла, - повідомляє Фокус.

"Західні прихильники Києва почнуть наполягати на припиненні вогню або "тривалому перемир’ї" в очікуванні довгострокового врегулювання. Китай теж братиме участь у цьому", — зазначає Саймон Тісдалл.

На його думку, вогонь справді зупинять, українські біженці почнуть повертатися додому, проте остаточне повернення земель доведеться відкласти. Путін також "збереже свої позиції" та залишиться при владі, вважає Саймон Тісдалл.

США та Євросоюз тим часом зможуть заявити, що "суверенна незалежність демократичної України і світовий порядок, заснований на правилах, врятовано". Проте Польща та країни східної Європи так не вважатимуть. Окрім цього, буде загальмовано рух України до НАТО і ЄС, а частина українців відчуватимуть себе зрадженими, вважає журналіст.

"Путін залишиться при владі, попри численні жорстокі злочини. Проте подобається нам це чи ні, але такий результат видається найбільш вірогідним", – додає Тісдалл.

Нагадаємо, що начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов повідомив, що у РФ можливі "сейсмічні зміни", які зіграють роль у завершенні війни путіна на користь України.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті