Йде підготовка до найгіршої для України зими з моменту здобуття незалежності – ООН

На Україну чекає найгірша зима з моменту здобуття незалежності, і наразі країні терміново потрібні додаткові кошти для підготовки до зимового сезону. Про це йдеться у Плані підготовки до зими 2022-2023 років для України, який розробили в Управлінні ООН із координації гуманітарних питань (УКГП), пише сайт "Новини ООН" 16 липня.

"Завчасне планування має найважливіше значення для забезпечення безпечних та гідних умов життя, – йдеться у тексті Плану УКГП. – Заходами щодо підготовки до зими керує уряд України у співпраці з ООН та партнерами організації з гуманітарних питань. План дій та своєчасне фінансування дозволять врятувати життя великій кількості людей".

Уточнюється, що за оцінками УКГП, наразі гуманітарної допомоги потребують 15,7 млн українців, у тому числі 7,1 млн внутрішньо переміщених осіб, які проживають як у приватних будинках, так і в колективних центрах. Багато з цих будівель не пристосовані для захисту від суворих холодів. Оскільки зимова температура в деяких частинах країни за прогнозами впаде до -20 градусів за Цельсієм, серйозні наслідки відчують на собі мільйони людей, які живуть без достатньої теплової ізоляції та опалення.

Як підкреслюється в повідомленні, План УКГП включає заходи щодо захисту найбільш вразливих людей. Для його реалізації потрібні 226 млн доларів. Ця сума піде на термінову закупівлю та розподіл предметів першої необхідності, а також на фінансування ремонтних робіт.

Також уточнюється, що утеплення центрів, в яких живе багато вимушених переселенців, коштуватиме 80 млн доларів. 15 тисячам українських сімей, які проживають у сільській місцевості, УКГВ допоможе відремонтувати приміщення для домашньої худоби. Сім мільйонів доларів планується витратити на ремонт систем опалення та подачі гарячої води.

Раніше повідомлялося про те, що ООН розширює свою присутність в Україні та нарощує масштаби допомоги.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті