Я сказав Головкому знайти допомогу для Бахмута – Зеленський

Рішення про продовження оборони Бахмута на засіданні Ставки було ухвалено одноголосно, після чого Зеленський сказав Головнокомандувачу ЗСУ знайти допомогу для захисників міста. Про це глава держави 6 березня заявив у вечірньому відеозверненні.

"Сьогодні на Ставці я прямо запитав і командувача "Хортиці" генерала Сирського і головнокомандувача Залужного про те, якою вони бачать далі оборонну операцію на Бахмутському напрямку. Відійти, чи продовжувати оборону і посилювати міць у місті. Обидва генерали відповіли "не відходити і посилюватися"", - заявив Зеленський.

Глава держави зазначив, що обговорення ситуації з Бахмутом зайняло понад годину. За підсумками дискусії рішення про оборону міста було ухвалено одноголосно військовим командуванням України.

"Я сказав Головкому знайти відповідні сили, щоб допомогти хлопцям у Бахмуті. Немає такої частки України, щоб сказати, що від неї нібито можна відмовитися. Немає такого українського окопа, в якому стійкість та героїзм наших військових були б не цінними", - наголосив президент. .

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський провів засідання Ставки, головною темою якого стали подальші дії Бахмутського напрямку.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті