Діти, які виїхали з окупованого Маріуполя, знімають фільм із українськими режисерами

Діти, що пережили окупацію в Маріуполі, під наглядом професійних кураторів Ukrainian Film School знімають власний короткометражний фільм "Мрії дітей міста Марії". Про це розповіли в Ukrainian Film School, яка організувала благодійний кінотабір для дітей з Маріуполя, - повідомляє Укрінформ.

"Учасники проєкту – діти, які вибрались з тимчасово окупованого Маріуполя. Діти, які не лише чули про війну, але й бачили її на власні очі. У нашому документальному фільмі ми хочемо поговорити про мрії. Для нас – це можливість дізнатися, про що діти мріяли раніше і якою є їхня найзаповітніша мрія зараз", – розповіла генеральна продюсерка проєкту та засновниця Ukrainian Film School, Альона Тимошенко.

 


Це вже друга «зміна» проєкту благодійних кіноканікул – першими участь у кінотаборі взяли діти з деокупованих територій на Київщині. Організатори проєкту впевнені, що, крім отриманих знань та навичок, гра в кіно допомагає дітям подолати стрес та відчути впевненість у власних силах і віру у щасливе завтра.

Разом з викладачами-практиками 14 учасників створюють сценарій, підбирають локації, реквізит, костюми і працюють з камерою. Герої проєкту – діти віком від 8 до 15 років.

"Мрії дітей міста Марії" – документальний фільм, в якому діти діляться своїми історіями та розповідають мрії.

Режисером-постановником стрічки виступив Тарас Ткаченко – куратор режисерського курсу кіношколи та автор кінохітів «Чорний ворон» та «Гніздо горлиці».

Оператором-постановником — випускник та викладач кіношколи Євгеній Васильченко («Доброволець»).

За офіційними даними, російські окупанти вбили в Маріуполі близько 87 тисяч людей. Прем’єра стрічки відбудеться 4 вересня.

Ukrainian Film School – перша українська кіношкола на базі найбільшої у Східній Європі кіностудії FILM.UA. Кіношкола виховує нове покоління працівників української кіноіндустрії. Пропонує річні навчальні програми з основних кіноспеціальностей, короткі курси та програми для дітей та підлітків.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті