Видання The Times розповіло про деталі переговорів Кемерона і Трампа щодо України. Сунаку довелося коментувати

Глава МЗС Великої Британії Девід Кемерон та кандидат на пост президента США Дональд Трамп провели закриті переговори щодо України, повідомляє The Times. Джерело видання сказало, що сторони обговорювали укладення угоди щодо України, - пише NV.

Як стверджує The Times із посиланням на «високопоставлене джерело», очільник МЗС Британії розповів Трампу, що нова допомога допоможе Україні утримати лінію фронту і надасть тому «найкращі можливі умови» для укладення угоди між сторонами.

«Які кращі умови, за яких ви, як президент (США. — Ред.), зможете укласти угоду в січні (2025 року, тобто після ймовірної перемоги на виборах. — ред.)? Це коли обидві сторони утримують свої позиції і платять за це ціну», — цитує Кемерона The Times.

У коментарі Politico прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак заявив, що не знає, про яку публікацію йдеться, однак додав, що позиція його країни щодо війни не змінилася.

«Інвестиції в безпеку України — це інвестиції в нашу безпеку. Наші союзники по НАТО вже стурбовані перспективою того, що якщо Путін доб'ється успіху, то вони будуть наступними — з усіма наслідками, які це принесе», — додав Сунак.

Видання нагадало, що на початку квітня Кемерон зустрівся з експрезидентом США Трампом, щоб обговорити війну РФ проти України, НАТО і Близький Схід.

Урядове джерело повідомило The Telegraph, що міністр закордонних справ хотів, щоб Трамп «почув, скільки ми вкладаємо у витрати на оборону» під час «продуктивної зустрічі», яка наголосила на «широті та силі» особливих відносин.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті