Введення військ НАТО в Україну: Зеленський заявив, що вітав би таке рішення, але поки все "на словах"

Введення західних військ в Україну є самостійним рішенням кожного члена НАТО, але поки це все на словах, нам ще нічого не запропонували. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтервʼю The New York Times, - повідомляє РБК-Україна.

"Безсумнівно, як країна, що перебуває у стані війни, ми позитивно вітали б будь-яку допомогу і підтримали б таке рішення", - сказав президент.

При цьому Зеленський підкреслив, що Україні ще ніхто нічого не запропонував.

"Перші сигнали надійшли через ЗМІ. Вони приїхали з Франції, від Еммануеля Макрона. Ми поговорили з ним про те, що він має на увазі. У двох речах є логіка, яку я виразно зрозумів. Це і навчання на території України, просто прискорення процесу, без необхідності відправляти свою бригаду кудись іще, в ту чи іншу країну, а потім вона повертається. І тут теж потрібен час на адаптацію в умовах війни", - сказав Зеленський.

Президент наголосив, що навчання в Україні відбуватиметься швидше, також відбуватиметься будівництво ремонтних центрів техніки.

"Але за цим стоїть безліч медійних слів. Поки що ця ідея нікуди не поділася. Я не бачу цього, окрім як на словах. Але, тим не менш, як можна бути проти цього? Ми тільки за", - додав президент.

Водночас він підкреслив, що поки що не зовсім розуміє, наскільки це відповідає дійсності, і чи правда це, і чи можливо це. Він подякував президенту Франції Еммануелю Макрону за сміливість, але наголосив, що потрібно зрозуміти, на що він дійсно готовий піти, що може бути і чим це може нам допомогти.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті