Вступ до НАТО сьогодні підтримує 83% українців - соцопитування

Вступ до НАТО на сьогодні підтримують 83% українців, й це найвища за історію спостережень статистика соцопитувань. Про це повідомляє соціологічна група «Рейтинг» за результатами загальнонаціонального опитування, проведеного 1-2 жовтня 2022 року.

"Підтримка вступу до НАТО – найвища за історію спостережень: на референдумі цю ініціативу підтримали б 83%, проти – 4%, не проголосували б 9%. У червні 2022 підтримували вступ до Альянсу 76%. На відміну від вступу до ЄС вступ до НАТО дещо обережніше сприймається мешканцями сходу країни (69% - за вступ, 9% – проти, 17% – не прийшли б на голосування). Попри це у порівнянні із попереднім опитуванням динаміка у підтримці вступу до Альянсу серед мешканців цього макрорегіону дуже позитивна (у червні за – 55%, проти – 20%, не прийшли б голосувати – 22%)", - йдеться у повідомленні.

Також 86% опитаних підтримали б вступ України до Євросоюзу у разі проведення референдуму (проти – 3%, не проголосували б – 7%). Підтримка вступу до ЄС одностайна серед представників усіх макрорегіонів та вікових груп.

Зазначається, що аудиторія опитуванн: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв'язок. Результати зважені з використанням актуальних даних Державної служби статистики України. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Як повідомлялося, дев'ять президентів країн НАТО закликали збільшити військову допомогу Україні.

Статті

Країна
12.11.2024
08:00

Кінофестиваль "Молодість": фільми про війну, "Ізоляцію" і смерть путіна

В перших кадрах глядач бачить путіна у лікарні, в «памперсі» та власних екскрементах. За словами режисера, мета стрічки – показати російського президента хворим і слабким, таким, якого можна подолати.
Донбас
11.11.2024
10:30

«Україна в 1991 році анексувала Донбас і «Новоросію». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня автори публікацій окупованого Донбасу відверто знущалися зі здорового глузду та історії. Робили це всі кому не лінь - від вельми посереднього випускника історичного факультету ще українського донецького університету до дивного...
Країна
10.11.2024
09:00

"Жахи нашого містечка". Як місцеві жителі окупованого Донбасу поширюють вигадки про звірства України

...Відлуння Бучі постійно переслідує їх… Саме тому кремлівська пропаганда гарячково розкручує тему нібито звірств ЗСУ на теренах Донбасу, які до "визволення" залишалися під контролем української влади.
Всі статті