Все більше громадян Польщі підтримує відправлення польських військ в Україну

Відсоток громадян Польщі, які підтримують відправлення польських військ в Україну, зростає. Такими є дані свіжого опитування, проведеного для польських медіа RMF FM і "Dziennik Gazeta Prawna", повідомляє "Польське радіо" 25 березня.   

"На передовій українці більше не справляються так добре, як у перший рік війни. Свіже дослідження для RMF FM та "Dziennik Gazeta Prawna" показує, що громадська підтримка військової інтервенції польських військ в Україні зростає. Також поляки набагато прихильніше дивляться на варіант дозволу польським громадянам брати участь у боях за східним кордоном", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що подібне дослідження вже проводили рік тому. 

"Як і цього разу, ми поставили полякам запитання: яку допомогу має надати Польща Україні? Тоді схвалення відправлення Війська Польського було нульовим, а підтримка дозволу польським громадянам брати участь у боротьбі була на рівні 3,4 відсотка", - цитуються в повідомленні автори дослідження.

Вони підкреслюють, що зараз "все по-іншому". Так, найпопулярнішою залишається надання гуманітарної допомоги українцям (75%). Поляки також обирають допомогу у військовій техніці - як у вигляді постачання боєприпасів, особистої зброї та гранатометів (67,6%), так і важкої техніки (танки, літаки - 54,1%).

"Однак цікава інша статистика. 27,1 відсотка респондентів вказали, що Польща повинна дозволити своїм громадянам воювати в Україні, а 9,4 відсотка навіть вважає, що Польща повинна відправити свої війська за кордон", - йдеться також у дослідженні.

Раніше в МЗС Польщі заявили, що країни НАТО вже направили військових до України: "Не будемо перераховувати".

Раніше також прем'єр-міністерка Естонії відмовилася гарантувати, що естонські Сили оборони не будуть направлені в Україну.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті