Навколо столиці зведено кілька рубежів оборони завдовжки у тисячу кілометрів - генерал Павлюк

Навколо Києва через можливе настання окупантів звели кілька рубежів оборони завдовжки близько тисячі кілометрів. Про це в інтерв'ю "Суспільному" заявив командувач Силами оборони Києва генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

"Навколо Києва існує кілька рубежів оборони загальною довжиною близько тисячі кілометрів. Там на основі професійних позицій, довгострокових споруд створена потужна система оборони", - зазначив Павлюк.

За його словами, зараз безпосередньої загрози для Києва немає – у ворога немає необхідних сил та ресурсів.

"На кордоні між Україною та Білоруссю є певні угруповання. Але з огляду на наш потенціал малоймовірно, що вони матимуть успіх. Все, що зараз робиться, — стримуються наші сили на північному кордоні, щоб ми не могли перекинути їх на схід", — сказав генерал-лейтенант.

Павлюк зазначив, що військові на білоруських полігонах поступово окупують Білорусь – "швидше за все, на тривалий час".

"Ми розглядаємо можливі варіанти агресії у найближчі місяці. Але для цього потрібно перекинути відповідні сили та засоби, які Росія зараз відновлює на їхніх полігонах. Поки що таких намірів ми не бачимо, але готуємося до них", — додав Павлюк.

Як підкреслив генерал, захисники України постійно відслідковують рух російської армії з полігонів, а угруповання на кордоні з Білоруссю готове зустріти ворога.

Нагадаємо, раніше Павлюк заявив, що у разі повторної спроби окупантів наступати на Київ Сили оборони України розраховують зупинити їх ще на кордоні Білорусі, і для цього ведуться відповідні роботи.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті